Για άμεση επικοινωνία καλέστε μας στο 210-2620-511
  Aρχική   |   Υπηρεσίες   |   Forum   |   Υποστήριξη   |   Αποστολές/Επιστροφές   |   Προσφορές   |   Επικοινωνία

Επιλογές Forum: Θ.Βοήθειας | Αναζήτηση | Εγγεγραμμένα μέλη | Ομάδες Χρηστών | Εγγραφή | Προφίλ | Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας | Σύνδεση

Περιμένουμε τις απορίες σας

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Kapatech.gr Αρχική σελίδα -> Προβλήματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kapatech
Site Admin

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 31, 2006 10:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Περιμένουμε τις απορίες σας Απάντηση με Συμπερίληψη

Εδώ μπορείτε να μας ρωτάτε για τεχνολογικά θέματα που άπτονται των ενδιαφερόντων μας. Σύντομα θα ανταποκριθούμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Imeros049

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 28, 2010 6:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Καλησπέρα!Έβγαινα στους 27 μεγάκυκλους-CB-πριν από 15 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΌΝΙΑ και το όνομα Kapatech μου θυμίζει πολλά και ευχάριστα πράγματα.Τώρα θέλω να ξανά στήσω την βάση μου cb,αλλά έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε,με αποτέλεσμα να μην θυμάμαι απολύτως τίποτα για το θέμα!Θέλω μια κεραία βάσης CB για να μπορεσω να βγω ξανα στον αέρα αλλά δεν ξέρω ποια να επιλέξω(μάλλον ψαχνω για κάποια εύκολη στην τοποθετηση και την χρήση της-παλια έβγαινα με μια SKYLAB και ημουν απολυτα ικανοποιημένος -)Μπορείται να με βοηθήσετε?Σας ευχαριστώ παρα πολύ εκ των προτέρων.

[/i][/b]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Kapatech.gr Αρχική σελίδα -> Προβλήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
2010 © kapatech.gr. All rights reserved. Designed by TotalWeb.